Ten produkt nie występuje już w magazynie

MIZON Great Pure Lip & Eye Remower (płyn do demakijażu oczu i ust) 100ml


MIZ0071

Great Pure Lip & Eye Remower

to płyn do demakijażu oczu i ust o innowacyjnej formule, który z łatwością rozpuszcza wodoodporny tusz, cienie oraz szminkę. Łatwy i wydajny w użyciu. Zawiera wyciąg z aloesu i papai. Nie wymaga tarcia i przesuwania skóry. Formuła płynu odpowiednia jest dla skóry wrażliwej, nie powoduje podrażnień, nie zawiera kolorantów i parabenów.

Skóra jest oczyszczona i ukojona.

Więcej szczegółów

39,99 zł

Great Pure Lip & Eye Remower

to płyn do demakijażu oczu i ust o innowacyjnej formule, który z łatwością rozpuszcza wodoodporny tusz, cienie oraz szminkę.  Łatwy i wydajny w użyciu. Zawiera wyciąg z aloesu i papai. Nie wymaga tarcia i przesuwania skóry. 

Płyn świetnie usuwa makijaż, nawet wodoodporny, rozpuszcza sebum  jak i wszelkie zanieczyszczenia nagromadzone w ciągu dnia. Formuła płynu odpowiednia jest dla skóry wrażliwej, nie powoduje podrażnień, nie zawiera kolorantów i parabenów. Skóra jest oczyszczona i ukojona.

mizon oczyszczjacy płyn do demakijazu oczu i ust koreanski sposob na piekną cere

mizon oczyszczajace płyn do demakijazy kroki w oczyszczaniu skóry według azjatek

Sposób użycia:

Nasącz olejkiem płatek kosmetyczny, a następnie przyłóż go na powieki lub usta. Po minucie delikatnie usuń płatek i ściągnij cały makijaż.  Ciesz się zdrową,  oczyszczoną i ukojoną skórą.

30 inne produkty z tej samej kategorii:


Nasi klienci kupili również