Ten produkt nie występuje już w magazynie

MIZON Magic Peeling Foot (peeling do stóp) 40ml


MIZ0068

Mizon Magic Peeling Foot

to złuszczający peeling do stóp w postaci specjalnych skarpetek.

Peeling skutecznie usuwa zrogowacenia i wyraźnie wygładza stopy w ciągu 4 - 10 dni. Zawiera ekstrakty roślinne, które pielęgnują skórę. Produkt zawiera złuszczające kwasy (kwas mlekowy i salicylowy) oraz wyciągi z naturalnych ziół o właściwościach regenerująco-kojących.

Więcej szczegółów

34,95 zł

Mizon Magic Peeling Foot marki Mizon

to złuszczający peeling do stóp w postaci specjalnych skarpetek.

Peeling skutecznie usuwa zrogowacenia i wyraźnie wygładza stopy w ciągu 4 - 10 dni. Zawiera ekstrakty roślinne, które pielęgnują skórę. Produkt zawiera złuszczające kwasy (kwas mlekowy i salicylowy) oraz wyciągi z naturalnych ziół o właściwościach regenerująco-kojących. Po zastosowaniu skarpetek skóra pozostaje miękka, delikatna, wygładzona i zrelaksowana jak po profesjonalnym pedicure. Peeling wnika w głąb skóry dzięki czemu dokładnie ją oczyszcza, złuszcza i regeneruje, widocznie poprawiając stan skóry.

Sposób użycia :

Rozetnij skarpetki i nałóż na stopy. Skarpetki są już wypełnione płynem. Odczekaj w nałożonych skarpetkach 90 minut - nie przekraczaj zaleconego czasu użytkowania, następnie spłucz letnią wodą. Po kilku dniach nastąpi silne złuszczanie naskórka.

 

14 inne produkty z tej samej kategorii:


Nasi klienci kupili również