Ten produkt nie występuje już w magazynie

IT'S SKIN The Fresh Mask Sheet Bamboo 20 ml


ITS0027

Nawilżająca maseczka do twarzy z wyciągiem z bambusa, który doskonale nawilża, odświeża i relaksuje skórę twarzy, zapobiega też utracie jej wilgoci. Flawonoidy zawarte w wyciągu z bambusa mają silne działaniu antyoksydacyjnym. Ramnoza, też zawarta w wyciągu, pobudza aktywność skóry właściwej i stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

Więcej szczegółów

10,00 zł

IT'S SKIN The Fresh Mask Sheet Bamboo 20 ml

Nawilżająca maseczka do twarzy. Zawiera wyciąg z bambusa, który doskonale nawilża skórę i zapobiega utracie wilgoci oraz odświeża i relaksuje skórę. Dodatkowo, bambus zawiera wiele cennych składników o, w tym m.in flawonoidy o silnym działaniu antyoksydacyjnym oraz ramnozę, która pobudza aktywność skóry właściwej i stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

Maska dopasowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając równomierne rozprowadzenie składników aktywnych na skórze. Jest doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji.

Sposób użycia

Po oczyszczeniu skóry twarzy, nałóż na nią maskę. Po 20-30 minutach zdejmij maskę a pozostałość płynu wklep delikatnie opuszkami palców w skórę do całkowitego wchłonięcia.

Skład

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Alcohol, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Xanthan Gum, Polysorbate 80, Carbomer, Triethanolamine, Disodium Edta, Methylparaben, Phenoxyethanol, Parfum

30 inne produkty z tej samej kategorii:


Nasi klienci kupili również