Ostatnie egzemplarze!

MIZON Snail Cushion Foam Cleanser (pianka do mycia twarzy z filtratem ze śluzu ślimaka)120ml


MIZ0033

Mizon Snail Cushion Foam Cleanser

to piankowe mydło do oczyszczania twarzy bogate w peptydy oraz filtrat z śluzu ślimaka, znany jako substancja przyspieszająca gojenie oraz wspomagająca procesy naprawcze w komórkach.

Formuła mydła ma postać lepkiej pianki, która przylega do twarzy, by dokładnie oczyścić skórę z makijażu i zanieczyszczeń.  Skóra jest nawilżona i dokładnie oczyszczona.

Więcej szczegółów

62,50 zł

Mizon Snail Cushion Foam Cleanser

 to piankowe mydło do oczyszczania twarzy bogate w peptydy oraz filtrat śluzu ślimaka, powszechnie znany jako substancja przyspieszająca gojenie oraz wspomagająca procesy naprawcze w komórkach. Dzięki nim skóra wygląd jędrnie i świeżo.

Formuła mydła ma postać lepkiej pianki, która przylega do twarzy, by dokładnie oczyścić skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Demakijaż staje się przyjemnością. Skóra jest nawilżona, a co najważniejsze dokładnie oczyszczona.

Mizon, kremy z śluzem ślimaka snail cream

Mizon piankwoe mydło do oczyszczania Snail cushion foam cleanser

Ślimakowe kosmetyki produkuje się w specjalnie przygotowanych dla ślimaków warunkach. Aby osiągnąć odpowiedniej jakości śluz do kosmetyków, potrzebna jest naukowa wiedza oraz rzetelność i umiejętności pobierania śluzu od ślimaka. Zwierzęta te podczas całego procesu muszą być zdrowe i nienarażone na stres – w przeciwnym wypadku śluz nie będzie miał odpowiedniego składu. Wykwalifikowani pracownicy po pobraniu śluzu ślimaka – zwracają go do miejsca hodowli.
mizon snail line wielofunkcyjna linia ślimakowa.

Sposób użycia:

Niewielką ilość kosmetyku nałożyć na zwilżone dłonie i okrężnymi ruchami przez około 1-3 minuty umyć twarz (należy zwrócić uwagę, by kosmetyk nie dostał się do oczu lub ust). Pozostałość zmyć ciepłą wodą. Przejść do kolejnego etapu pielęgnacji.
 Przed użyciem kremowego żelu, zaleca się użycie olejku do demakijażu, dla dokładniejszego oczyszczenia skóry z sebum.
Unikać kontaktu z oczami.

Skład:

(INCI): Snail Secretion Filtrate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Hydrogenate Vegetable Oil, Dimethicone, Triethanolamine, Carbomer, Butylene Glycol, Peg/ppg-17/6 Copolymer, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Sodium Polyacrylate, Caprylyl Glyocol, Ethylhexyglycerin, Tropolone, Adenosine, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea Extract, Betula Platyphylla Japonica Juice, Amica Montana Flower Extract, Artemisia Absinthium Extract, Achillea Milefolium Extract, Gentian Lutea Root Extract, Alcohol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Copper Tripeptide-1, Human Oligopeptide-1, Propylene Glycol, Rubus Idaeus (raspberry) Fruit Xtract, Beta-glucan, Palmitoyl Pentapeptide-4, Disodium Edta

30 inne produkty z tej samej kategorii:


Nasi klienci kupili również