MIZON Snail Repairing Foam Cleanser (pianka do mycia twarzy z filtratem ze śluzu ślimaka) 60ml


MIZ0034

Mizon Snail Repairing Foam Cleanser

to pianka do oczyszczania twarzy bogata w ekstrakty roślinne oraz filtrat z śluzu ślimaka, znany jako substancja przyspieszająca gojenie oraz wspomagająca procesy naprawcze w komórkach.

Formuła lepkiej pianki, która przylega do twarzy, by dokładnie oczyścić skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Pomaga zapobiegać nowym wypryskom, zregenerować skórę.

Więcej szczegółów

47,90 zł

 Mizon Snail Repairing Foam Cleanser

 to pianka do oczyszczania twarzy bogata w ekstrakty roślinne oraz filtrat z śluzu ślimaka, powszechnie znany jako substancja przyspieszająca gojenie oraz wspomagająca procesy naprawcze w komórkach. Dzięki nim skóra wygląd jędrnie i świeżo. Pomaga zapobiegać nowym wypryskom, zregenerować skórę.

Formuła  lepkiej pianki, która przylega do twarzy, by dokładnie oczyścić skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Demakijaż staje się przyjemnością. Skóra jest nawilżona, a co najważniejsze dokładnie oczyszczona.

Mizon, kremy z śluzem ślimaka snail cream

Ślimakowe kosmetyki produkuje się w specjalnie przygotowanych dla ślimaków warunkach. Aby osiągnąć odpowiedniej jakości śluz do kosmetyków, potrzebna jest naukowa wiedza oraz rzetelność i umiejętności pobierania śluzu od ślimaka. Zwierzęta te podczas całego procesu muszą być zdrowe i nienarażone na stres – w przeciwnym wypadku śluz nie będzie miał odpowiedniego składu. Wykwalifikowani pracownicy po pobraniu śluzu ślimaka – zwracają go do miejsca hodowli.
mizon snail line wielofunkcyjna linia ślimakowa.

Sposób użycia:

Niewielką ilość kosmetyku nałożyć na zwilżone dłonie i okrężnymi ruchami przez około 1-3 minuty umyć twarz (należy zwrócić uwagę, by kosmetyk nie dostał się do oczu lub ust). Pozostałość zmyć ciepłą wodą. Przejść do kolejnego etapu pielęgnacji.
 Przed użyciem kremowego żelu, zaleca się użycie olejku do demakijażu, dla dokładniejszego oczyszczenia skóry z sebum.
Unikać kontaktu z oczami.

Skład:

(INCI): Water, Stearic Acid, Glycerin, Potassium Hydroxide, Butylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Myristic Acid, Lauric Acid, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Propylne Glycol, Cocamidopropyl Betaine, PEG-14M, Snail mucin filtrate, Polysorbate 20, Polyquaternium-7, Hydroxypropyl Methylcellulose, Gypsophila Paniculata Root Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Arnica Montana Flower Extract, Artemisia Absinthium Extract, Achillea Millefolium Extract, Gentiana Lutea Root Extract, Alcohol, Green Tea Extract, Disodium EDTA, Spice

30 inne produkty z tej samej kategorii:


Nasi klienci kupili również