MIZON Great Pure Cleansing Foam (pianka do mycia twarzy) 120ml


MIZ0070

Mizon Great Pure Cleansing Foam

to pianka do mycia twarzy, która

 usuwa makijaż, rozpuszcza sebum  jak i wszelkie zanieczyszczenia nagromadzone w ciągu dnia. Zawiera wyciąg z aloesu i papai. Pozwala na dogłębne i dokładne oczyszczenie twarzy, nie zapycha porów. Formuła pianki odpowiednia jest dla skóry wrażliwej. Skóra jest oczyszczona i wygładzona.

Dla każdego rodzaju cery.

Więcej szczegółów

56,99 zł

Mizon Great Pure Cleansing Foam

to pianka do mycia twarzy, która

 usuwa makijaż, rozpuszcza sebum  jak i wszelkie zanieczyszczenia nagromadzone w ciągu dnia. Zawiera wyciąg z aloesu i papai. Pozwala na dogłębne i dokładne oczyszczenie twarzy, nie zapycha porów. Formuła pianki odpowiednia jest dla skóry wrażliwej, nie zawiera kolorantów i parabenów. Skóra jest oczyszczona i wygładzona.

Do każdego rodzaju cery.

mizon oczyszczjaace mydlo piankowe do demakijazy wedługo koreanek

mizon oczyszczajace mydo do twarzy usuwa makijaz i sebum

azjatyckie etapy pielegnacji mizon great pure seria koreanskich kosmetykow do oczyszczania twarzy

Sposób użycia:

Na czyste dłonie nałóż niewielką ilość pianki. Kolistymi ruchami przez około minutę delikatnie ścieraj makijaż i zanieczyszczenia, wykonując jednocześnie masaż twarzy. Następnie spłucz pozostałość ciepłą wodą i ciesz się zdrową, oczyszczoną skórą.

W celu uzyskania najlepszego efektu oczyszczenia twarzy przed pianką użyj olejku do demakijażu MIZON Great Pure Cleansing Oil lub MIZON Great Pure Cleansing Balm.

 

 

30 inne produkty z tej samej kategorii:


Nasi klienci kupili również