Makijaż
Makijaż

Make-up no make-up to obecnie ulubiony makijaż Koreanek, a to oznacza, że stosują lekkich i naturalnych składników, które w bardzo naturalny i subtelny sposób podkreślają swoją urodę. Myślę , że to dobry kierunek. Bo przecież każda z nas jest piękna, a makijażem możemy tylko podkreślić swoje walory.

Podkategorie


 • Kremy BB/CC

  Krem BB to wielozadniowy krem nawilżający z fluidem,wyrównujący koloryt cery, który wynaleziono w Niemczech. Jego zadaniem było nawilżać i maskować blizny pooperacyjne, ale kobiety, zwłaszcza Koreanki zaczęły szybko odkrywać i doceniać jego kosmetyczne właściwości. Koreańskie firmy szybko podchwyciły pomysł , ale udoskonaliły produkt, który nie tylko maskował niedoskonałości, ale także nawilżał skórę, działał przeciwstarzeniowo i chronił ją przed słońcem.

  Kremy CC to kremy korygujące koloryt, dają te same korzyści co krem BB, ale ma lżejszą konsystencję i słabsze krycie. Dostosowują się do koloru cery.

  Zachęcam do zapoznania się z tymi produktami, są wyjątkowe.

 • Pudry

  Pudry to produkty, które za zadanie mają nam zmatowić cerę i utrwalić makijaż. Używajmy tych produktów bardzo oszczędnie, a osiągniemy efekt naturalnego makijażu.

 • Cera

  Róż, czemu nie! Odrobina, różu ożywi cerę i doda nam dziewczęcego uroku.

 • Korektory/Bazy/Rozświtlacze

  Korektory, mają za zadanie ukryć niedoskonałość i dodatkowo pielęgnują nam skórę.

 • Maskary
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów