Lista produktów producenta: Holika Holika

Holika Holika


Holika Holika to stosunkowo nowa koreańska marka kosmetyków do pielęgnacji i do makijażu. Jej celem jest odkrycie ukrytego piękna w każdej kobiecie. Firma została założona w 2010 r. w Korei i od tego czasu z powodzeniem ekspanduje na rynki zagraniczne na całym świecie. Marka Holika Holika oferuje produkty wysokiej jakości w rozsądnych cenach. Kosmetyki tworzone są ze składników wysokiej jakości, które zapewniają optymalną pielęgnację i piękno każdej kobiecie.


Produkty Holika Holika przyciągają uwagę ciekawym, atrakcyjnym designem skierowanym przede wszystkim do młodych klientek prezentujących nowoczesny styl. W asortymencie marki znajdziemy żele pod prysznic, balsamy, kosmetyki oczyszczające do twarzy, kremy BB, sera, kremy pod oczy, maseczki i inne. Nie brakuje w nim również wspaniałych kosmetyków do makijażu, które podkreślą twoje naturalne piękno i wdzięk.


Holika Holika to marka, która inwestuje potężne zasoby finansowe w rozwój technologiczny i badawczy nad produktami kosmetycznymi. Szczególnie zasługuje na uwagę serie kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy Prime Youth, Caviar, Syn-ake, kosmetyki z Placenta, kremy z ekstraktem ze śluzu ślimaka - wszystkie nie mające sobie równych pod względem jakościowym i wydajności. 


Logo Holika-Holika symbolizuje połączenie magii, czarów i tajemnego, ezoterycznego piękna. Kobieta w Holice to właśnie magiczne i tajemnicze piękno, które każdego dnia jest innym czarem!

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.