Sklep BeautyTrend

został stworzony, aby podzielić się tym wszystkim, co mnie zachwyciło w kosmetykach koreańskich i azjatyckich.

Dla Koreanek dbanie o cerę to coś, z czego czerpią przyjemność, a także inwestycja w dobre samopoczucie. I mają rację! Każda z nas lubi czuć się pięknie, a przy tym mieć przyjemność z używania produktu.

Przetestowałam różne kosmetyki azjatyckie, ale kiedy zaczęłam używać kosmetyków koreańskich stwierdziłam, że są doskonałe. Efekty używania kosmetyków z Korei można zauważyć w mgnieniu oka, a ich wydajność jest zdecydowanie większa od innych produktów. Związane jest to z tym, że Koreańskie firmy w pełni wykorzystują gwałtownie rozwijające się technologie, jak również próbują wyprzedzić oczekiwania wymagających klientów.

W ofercie sklepu są produkty koreańskie, których używanie wprowadza nas w dobry nastrój i wywołują efekt WOW . Są to produkty, które ja polubiłam, blogerki oraz wiele kobiet na świecie.

BeautyTrend ma w swojej ofercie takie maki jak: MISSHA, MIZON, It’S SKIN, Holika Holika, Lioele, Klairs i Samsung. Pragniemy się rozwijać i poszerzać asortyment o kolejne interesujące artykuły.